• پست شده توسط مدیریت
 • زبان انگلیسی - کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان PLI مفتخر است با بهره گیری از مجرب ترین اساتید زبان انگلیسی و متد منحصر به فرد از دوره های مبتدی تا پیشرفته از جمله ICE . CAE. FCE. IELTS. GRE. GMAT و سایر آزمون ها همگام شما باشد.

چارت آموزشی این مجموعه به دو گروه اصلی دوره های ترمیک عمومی و دوره های ویژه خصوصی یا نیمه خصوصی تقسیم می گردد زبان آموزان پس از مشاوره تعیین سطح رایگان و برنامه ریزی دقیق و متفاوت آموزشی توسط کارشناسان مجرب دپارتمان PLI، اقدام به ثبت نام می نمایند.

دوره های ترمیک عمومی : مجموعه PLI، از میان کتاب های مختلف آموزشی زبان انگلیسی، پس از مطالعات کارشناسی مختلف و تجمیع نظرات مدرسان متعدد کتاب New American English File ، به عنوان کتاب آموزشی ثابت این مجموعه در نظر گرفته شده است. نکته اساسی و قابل ذکر این دوره ها در Conversation-based بودن آنها برای تقویت مهارت گفتاری و مکالمه است.

طول این دوره ها بسته به فشرده یا عادی بودن آنها برای زبان آموزی که از سطح مبتدی ، قصد رسیدن به سطح بالای متوسط را دارد ، از هشت ماه تا یک سال قابل پیش بینی است.

دوره های ویژه خصوصی و نیمه خصوصی: این متد آموزشی آمیخته ای جالب و قابل اتکاء از تمامی متدهای آموزشی موجود بوده و سیستم پیشرفت مطالب آموزشی آن کاملاً متناسب با نیازهای یک زبان آموز بالغ ایرانی می باشد که سطح زبانش در طول مدت زمانی بسیار کوتاه "بین چهار تا شش ماه" از سطح مبتدی به سطح بالای متوسط ارتقاء می یابد.

در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به تست اولیه ای که از دانشجو گرفته می شود ، نیازهای آنها برآورده شده و بیشتر روی نقاط ضعف زبان آموزش تمرکز می شود . به همین ترتیب تعداد جلساتی که برای رسیدن به سطح شرکت در کلاس آیلتس لازم دارد تعیین می شود . پیشرفت فرد به طور مداوم تحت نظر گرفته می شود . در این دوره افراد به بهترین نحو برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می شوند و ضمناً برای کلاس های IELTS و GRE نیز برنامه های منسجم و مدون ارائه می گردد.

 • Ipsum
  کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی
  دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان PLI مفتخر است با بهره گیری از مجرب ترین اساتید ...
 • Ipsum
  Conversation
  برگزاری کلاس های فقط مکالمه سه روز در هفته در سطوح مختلف با تأکید بر پرورش مهارت های ارتباطی ...
 • Ipsum
  Movie and Discossion
  کلاس های Movie Discussion و song تأکید بر تقویت مکالمه افرادی دارد که هدف ایشان ...
 • Ipsum
  انگلیسی برای اهداف خاص
  برگزاری دوره های گرامر (Sentence Structure) ، ویژه متقاضیان آزمون های GMAT , GRE ...